| Jorah a întrebat:

Buna TPU
Am 13 ani, 1, 55 m, 45 kg

Vreau sa fac niste muschi, am putin, si vreau sa am biluta.
Cu cateva luni am urmat un program, cu flotari, abdomene, si o gantera de 5 kg.

L-am tinut 1 luna, dar m-am plictisit [.]

As vrea sa ma apuc iar dar de data aceasta, am vointa + ca vreau sa scap si de masturbare. Ce gantere ziceti sa-mi iau de cate kg? Vreau 2 gantere din Inter Sport, de cate kg ziceti sa imi iau.

Si pe langa gantere ce sa mai fac, ca sa am forta pentru SkandenBerg sau cum se scrie happy

Funda + Vot!

1 răspuns:
| Edy_7330 a răspuns:

Continua cu tot ce faceai e cel mai bun lucru pentru a it imbunatati fizicul