| DeeaDeutzaDeea a întrebat:

am 13 ani, 1.63 si 43 de kg. Sunt destul de inalta si am picioarele lungi si slabe. as vrea sa pot face ceva ca sa ma ingras in zona pulpelor si a gambelor. Incerc sa fac 50 de genoflexiuni pe zii dar poate mai stiti voi alte sporturi sau daca mai e alceva. mancarea nu ma ajuta. Va rog sa nu puneti raspunsuri gen: simtete bine in corpul tau si nu ii mai baga in seama pe altii. nu e vorba ca imi spun altii asta. ci e vorba ca eu nu ma simt bine eu in corpul meu. va rog sa nu raspundeti in badjocora.

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Făcând sport îți dezvolți musculatura. Cel mai bine este să mergi la un nutriționist, o să facă un set de analize cu ce are nevoie corpul tău.

| AtateaConditii a răspuns:

Caută pe youtube: exercitii pentru picioare femei, o să te stoarcă de energie. Chiar dacă faci febră musculară fă în continuare și mâine și poimâine, eu am făcut și din prima zi se observă la gambe dacă te încorzi.:3 Și bea multă apă, se zice că lărgește stomacul.

| T0T a răspuns:

Ce mult se dezvolta fetele din ziua de azi.

| cristinela4 a răspuns:

Fă sărituri cu coarda și alergări! Baftă!