| Moi123 a întrebat:

am 13 ani, aproape 14 si nu am avut niciun iubit si nici nu am.Nu e vorba ca as vrea sa am pentru ca eu consider ca sunt prea mica pentruasa ceva, dar ma simt ciudat pentru ca toate prietenele mele au un iubit sau au avut.

Răspuns Câştigător
| Amerilyse a răspuns:

Nu trebuie sa iti pese de restul, ai sa vezi ca o sa vina de la sine si ai timp sa iti faci o relatie. Doar cand o sa simti ca esti pregatita pentru aceasta etapa.

2 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Si daca iti ziceau ca au baut killtox, mai puneai intrebarea asta?
Nu trebuie sa te lasi influentata in vreun fel de alti oameni, trebuie sa gandesti ce ti se potrivesti si ce e bine pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat