| antonelayoo a întrebat:

Am 14 ani si nu am avut niciun iubit (si nici primul sarut) si prietenele mele mereu vb de iubiti lor ...si isi bat joc de mine sau rad de mine...
Ce sa fac? Ma simt nasol...

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Daca tot isi bat joc de tine zile asa:''Ba da mai da-ti-va-n p-l-m mare chestie ca nu am avut iubit si primul sarut si etc, toate la timpu lor. Ete ale dreacu panarame.'' Si daca e nevoie le dai si o flegma-n ochi ca sa stie data viitoare sa numai rada. laughing

5 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Este normal sa te simti "nasol" pentru ca ele reactioneaza asa.
Nu este timpul trecut, dar totusi daca vrei neaparat ai putea iesi si cu baieti nu numai prietenele tale si asa sigur iti gasesti unul care te atragewinking

| antonelayoo explică (pentru Ezeru):

Da'... eu sunt mai timida (sau rusinoasa) si nu am curaj sa.I spun lu' unu "Ba vrei sa stai cu mine?"

| Skilline2012 a răspuns:

AI DOAR 14 ANI! De ce toate vreti sa aveti parte de dragoste cum au cei de peste 16-17 ani? Doamne...
Voi nici macar nu aveti cu ce sa faceti, ce dracu.

| antonelayoo explică (pentru Skilline2012):

Hoo ma ca nu ma *** cu ala

| Elenaeli22 a răspuns:

Da tu ai 14 eu anul trecut aveam 12 si de atunci radeau de mine.Imi placea de un baiat care statea cu prietena mea.Si oricum toate in a 6-a aveau prieteni si normal radeau de mine.NU le-am luat in seama si am ajuns in a7-a si acum o luna si ceva radeau de mine si ca sa se potoleasca m-am cuplat cu prietenul cel mai bun al celui care imi place.Da si a fost nasol.Mai bine stai in banca ta, vezi-ti de treburile tale si cand chiar te vei indragosti de cineva atunci, nu face un gest gresit si nu sta cu nimeni doar de gura lumi ca tot tu suferi si e mult mai nasol