| TaraXdd a întrebat:

Am 13 ani jumatate si fratele meu imi spune ca sunt generatia facebook laughing e adevarat? cica el e generatia cu, cheia (scuzati cacofonia) de gat (are 20).laughing

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, e adevarat.

| Liviu a răspuns:

Mda,si eu am 20 de ani, cam are dreptate.
Acu vreo 12 ani, cand eram prin clasa 1 laughing tin minte ca era 200 de lei o punga de sticsuri marilaughing, gume turbo, tictac...
barem mentosane ne umpleam de elelaughing
Acuma fix pix.
P.S iar ma apuca nostalgiasad

| PatyKan a răspuns:

Cam asa si e. happy

| albertoleos99 a răspuns:

Buna, da este adevaratbig grin de fapt noi toti suntem mai nou "generatia" facebooktongue..hm...nu cunosc insa daca fratele tau face parte din generatia cu, cheia la gat...:-s oricum faina intrebarealaughing

| TaraXdd explică:

Wow sunt generatia facebook rolling on the floor, recunosc sunt cam dependenta de el whistling.

| Schwarzz a răspuns:

Eu am 50 de ani si te avertizez ca mai bine te-ai lasa de facebuc ca poate te trezesti cu ceva mafioti la tine in casa.

| Darius19002 a răspuns:

Da. Are dreptate. Din pacate.

| gabyyy99 a răspuns:

Daca este indiferent fata de facebook este cu cheia de gat, dar facebook-ul este doar un site de socilizare in cativa ani aproape ca va disparea ca HI5. daca tu nu faci parte din cei 75% dependenti de facebook inseamna ca nici tu nu esti di "generatia facebook"-tine de tine!