| Larisuk128 a întrebat:

Am 13 ani si 1.50 m inaltime. Toti rad de mine ca sunt foarte scunda si copiii de o varsta cu mine imi ma striga mereu "asta mica". Ma simt foarte prost. sad Ce pot sa fac ca sa cresc mai mult in inaltime? Dau Funda happy

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ai doar 13 ani, vei mai crește, nu-ți fă griji! Însă, dacă tu ești „foarte scundă", atunci, pot spune că și eu sunt la fel de scundă. Adică, am aproape 15 ani, și doar 1, 55 m.
Dar mă mulțumesc și cu atât!
În legătură cu întrebarea ta, poți practica niște sporturi. Că tot e vară, du-te la înot!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti pese ce spun altiii Daca tu te simti bine in,, pielea ta'' atunci e bine. Poti practica inot, volei. Oricum esti in crestere si pana la 18 ani mai te poti inalta.

| SimonaCristina a răspuns:

Buuuna.
Lasa-i in pace, lumea e rea, ai sa vezi tu asta cand vei mai creste...
Fiecare fata cu dezvoltarea ei...
Sanatate!
Ah, ai putea totusi sa joci basketball.
Pa, pa! happy

| dana1407 a răspuns:

Fa un sport care sa te ajute sa te lungesti, gen basket, inot, volei happy

| Dallly a răspuns:

O să crești și tu la timpul tău și poate o să fi mai mare decât cei care râd de tine.Eu am avut aceeași problemă numai că eu eram prea înaltă, dar cu timpul toți prietenii mei au crescut și acum majoritatea sunt mai înalți ca mine. Nu-i mai băga în seamă că oamenii te critică pentru orice.

| Dyana77 a răspuns:

Nu-ti face prea multe griji si eu am tot 13 ani si 1, 55 inaltime nimeni nu-si bate joc de mine doarece si ei sunt scunzi laughing si stiu ca nici nu-i bag in seama, deci daca ii ignori o sa se plictiseasca de la o vreme :*

| SonnyaMoustache a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema.Tot 13 ani si 1.50 inaltime.
Paiii cineva mi-a zis ca baschetul si voleiul ajuta mult.Eu ma gandeam sa ma duc la volei ca tot e vara. Poate ne cunoastem si mergem impreuna, daca vrei si tu happy. Poti sa imi lasi facebookul tau intr-un mesaj privat.

| Larisuk128 explică (pentru SonnyaMoustache):

Din ce oras esti? happy

| SonnyaMoustache a răspuns (pentru Larisuk128):

Bucuresti.Tu?

| Larisuk128 explică (pentru SonnyaMoustache):

Din ce oras esti?