| alexa141 a întrebat:

Buna TPUhappy
am 13 ani si 7 luni[deci fac 14 in ianuarie 2011] si caut ceva joburi pentru vara...ca nu am nici o ocupatie, si vreau sa imi ajut mama cu bani, are foarte multe datoriisad care aveti cele mai bune idei. dau bundahappy

Răspuns Câştigător
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Http://www.anunturi.biz/anuntul/601581/fetebaieti am gasit un anunt cu impartit de pliante 5 ore pe zi :-), uita-te peste el, cred ca e bun;) mai caut

1 răspuns:
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

O prietena de-a mea de numai 12 ani mi-a zis ca s-a angajat la pizzeria sorinel (cred, nu stiu sigur) ca sa imparta pliante, 10 lei pe ora, 4 ore pe zi, o sa o mai intreb o data, imparte pliante prin drumul tebereiwinking (asta daca esti din Buc), dar daca nu poti sa cauti oferte de impartit pliantewinking, mai caut si eu pentru tine si vad ce gasescwinking