| RossAnonim a întrebat:

Am 13 ani si de 10 saptamani eu cred ca sunt gravida fiindca am vazut ca pe sanii mei sunt niste puncte mici de tot pe sfarcuri\mameloane! Nuama vut contact sexual, ciclu menstraul nu am, burta nu mi-a crescut deloc sunt ca inainte numai ca mi-au aparut niste mici puncte albe pe sfarcuri dar foarte foarte mici! Ce pot fi acele punctisoare? Eu tot cred ca este ca am lapte si nu stiu ce ( abureli), am o imaginatie bogata! Ce inseamna acele puncte mici pe sfarcuri? Si de ce am sanii mari daca mie mi se vad coastele si toate cele si am decat 38 de kg

2 răspunsuri:
| iulya2299 a răspuns:

Nu poți ramane insarcinata daca nu ai avut contact sexual, cat despre modificarile observate de tine sunt normale la varsta ta, fac parte din crestere. Nu ar trebui sa te ingrijoreze, toate lucrurile descrise de tine arata ca in curand o sa iti vina ciclul

| RossAnonim explică (pentru iulya2299):

Dmn, deci mai linistit cu totul crede-ma aveam asa o frica din cauza acelor punctisoare albe!