| norulet23 a întrebat:

Buna TPU...am 13 ani si sunt fata.As vrea sa merg cu My Bff in mall si cu 1 baiat care ma place...cum sa o conving pe mama?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Roag-o frumos pe mama ta sa te lase la mall.

| Mangustă a răspuns:

La 13 ani am plecat prima data de acasa o zi intreaga cu cineva, am mintit 2 persoana in paralele si totul s-a terminat cu bine. Si tu nu poti sa te duci intr-un mall cu o prietena? straight face Zi-i ca te duci numai cu ea, nu-i asa mare scofala.

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Buna. Spune'i adevarul, mai ales daca iti place si tie baiatul, eu cred ca o sa te lasa fiindca mai ai si o prietena cu tine.Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ca te invita

| ukukuku a răspuns:

Buna!happy nu stiu ce este rau da a merge cu prietenii in mall! Vorbeste cu ea si sigur te va lasa!:* Incearca sa-i spui ca toate fetele de varsta ta merg in mall :* bafta si daca te lasa grija de tine!

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Parerea e sa vorbesti cu ea fata-n fata ce o sa faci si etc, cu cine te duci dar sa nu spui de baiat, si spune-i adevarul-daca nu merge atunci minte sa zic asa ca nu e mare lucru sa te duci la un mall, ce ai pute aptii intr-un loc public, in afara de jafuri sau terorism laughing-glumeam deci vorbestet da rnu i spune de baiat si daca te vede cu rpetena si il vede si pe baiat ii spui ca v-ati intalnit acolo din puta coicidenta