| kisca123 a întrebat:

Mie imi place de cineva...ea ar vrea sa fie cu mine, dar ii e frica de mama ei.a mai avut o relatie cu un baiat si maicasa na lasat-o si a certat-o dupa ce a aflat..cum as ptea sa o conving sa nu ia in seama ce zice maicasa? sau...sa o conving sa fie cu mine indiferent de ce zic parintii?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-i convingi părinții că ai gânduri bune cu ea!
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Dacă nu o lasă e clar că mai mult de 15 ani nu aveți, așa că mai așteptați.

| Felys a răspuns:

Poate nu il vroia pe acel baiat ca era derbedeu, auzisera lucruri rele despre el, nu este obligatoriu sa aiba acelasi comportament si fata de tine, ideal este sa le demonstrazi ca pot avea incredere in tine

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut, orice ar fi si oricine s-ar pune in fata ei daca vrea sa fie cu tine o sa fie. Din punctul meu de vedere daca fortezi chestia asta o sa ai numai batai de cap si iti vei strica relatia cu ea. Las-o ceva timp in pace si vezi daca isi imbunatateste relatia cu parintii atunci puteti fi impreuna fara alte probleme.

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Pai zii sa fie o relatie secreta fara sa afle maicasa in diferite moduri. Parerea Mea.
Succes!