| Unique_5973 a întrebat:

am 14 ani, 51 kg si 1.52 consider ca sunt putin rotunjoara.asa ca as vrea o dieta de slabit eficienta...in vara am tinut dieta balerina am facut si sport iar intr-o saptamana am slabit 5 kg dar peste o luna am pus kg la loc si de la 45 kg din vara acum am 51...asa as dori o dieta eficienta fara efect eu-yocaci nu vreau sa ma ingras la loc.si inca ceva nu vreau o dieta cu infometare cci totusi, sun in crestere. ofer funda pentru dieta care respecta cerintele de mai sus! multumesc.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Http://dieta.romedic.ro/diete/Dieta_Montignac_0679.html cred ca asta ar merge.Mult succes in lupta cu kg! Sunt in aceeasi situatie :(