| DeliaCute a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma apuc de dans sportiv. Majoritatea care in ziua de astăzi fac performanta practica acest sport inca de la varste fragede, credeti ca e prea târziu pentru a ma apuca? (având in vedere si faptul ca probabil este greu sa imi gasesc partener la același nivel cu mine). Pur si simplu ma pasionează, este o parte din mine si la dans sunt talentată si am ureche muzicala. Aștept opiniile voastre. Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Poti incerca dar ma tem ca mai mult decat un hobby nu o sa fie. Performanta nu stiu daca o sa faci pentru ca altii fac dans sportiv de la cativa ani si au o tona de experienta.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Poate e tarziu pentru un nivel profesionist. Dar la nivel de amator, ca hobby, sigur ca se poate. Daca ai talent si te tii de treaba cred ca poti ajunge destul de departe.

Răspuns utilizator avertizat