| anonim_4396 a întrebat:

[Am 15 ani] si de 2 zile ma dor sanii. Care ar putea fi problema? Acum 2 zile m-a luat somnul pe burta ..Asta ar putea fi problema?
P.S. Cand imi vine menstruatia NU ma dor sanii sau altceva
Credeti ca problema este dormitul in acest fel (pe burta) sau este posibil sa-mi mai creasca sanii?
Nu pot spune ca ma dor ingrozitor, dar ma dor cand ii ating. Atata tot.
Ofer FUNDA!

3 răspunsuri:
| clmadalina a răspuns:

Eu cred ca ca trebuie sa-ti vina menstruatia big grin

| SecretName03 a răspuns (pentru clmadalina):

Eu cred ca nu stii sa citesti ..am spus ca nu ma doare nimic cand imi vine menstruatia ..mai bine nu mai raspundeai daca nu stii sa citesti pana la capat. sper ca nu vrei si funda?!

| clmadalina a răspuns (pentru SecretName03):

Eu doar mi-am dat cu parerea. nici nu ma gandeam la funda