| anonim_4396 a întrebat:

[Am 15 ani] si de 2 zile ma dor sanii. Care ar putea fi problema? Acum 2 zile m-a luat somnul pe burta ..Asta ar putea fi problema?

P.S. Cand imi vine menstruatia NU ma dor sanii sau altceva

Credeti ca problema este dormitul in acest fel (pe burta) sau este posibil sa-mi mai creasca sanii?

Nu pot spune ca ma dor ingrozitor, dar ma dor cand ii ating. Atata tot.

Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Stai linistita, esti la pubertate, ceva normal.Pe mine nu m-au durut prea tare, dar am simitit ceva. ASta tine ceva timp. Nu ai de ce sa iti faci griji, unele feet au dureri mari, altele deloc, depinde de corp. Daca nu esti sigura, du-te la medic si spune tot.O sa te lamureasca.

Numai bine!