| AlexandraIleana a întrebat:

Oare ii obisnuinta? Sunt intr-o relatie cu un baiat de 8 luni dar nu mai sunt fericita ca si inainte. Il iubesc enorm si as vrea sa fiu mereu cu el dar mai mult sunt nervoasa in relatia asta si stresataa. La inceput era totul bine dar cu timpul parca s-a stricat. Mi-a spus ca ma iubeste si intr-un fel lupta pentru relatia asta dar ma tot intreb..cred ca din cauza ca vrea sa aiba mereu ceva ce ii place in relatia asta. va prindeti voi happy este prima mea iubire. dar ma credeti ca simt asta ca nu-i nimic sincer in relatia asta.mi se pare totul o iluzie. si m-am indragostit, il iubesc de-a dreptul! Ma tot gandesc ce oribil mi-ar fi fara el dar si cu el nu-i chiar asa bine. Nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Te enerveaza? Pai si cum il iubesti? Ori il iubesti si nu-i vezi niciun defect, si aia e iubirea adevarata, ori spui si nici n-ai habar ce inseamna cu adevarat sa iubesti. E clar ca la tine e a doua varianta.
Ai mai pus o intrebare in care spune-i ca v-ati sarutat cu altcineva.
lol...ce iubire pe capul vostru. rolling on the floor)

| Lawliet14 a răspuns:

E ala care te inseala de mai multe ori? Da-i papucii!

| Aasdfghj a răspuns (pentru Lawliet14):

Da, despre ala e vorba. A mai pus fata asta o intrebare si spunea ca s-au sarutat amandoi cu altcineva. Iti dai seama ce relatie minunata.laughing)

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Incheie relatia, nu va mai tine.