| Mirela96 a întrebat:

am 15 ani si nu stiu care este marimea mea la sutienbig grin pana acum am purtat ceea ce`mi venea dar nu stiu exact ce marime am la sutien. sub sani am 76 si in jurul sanilor am 93...aflati`mi si mie marimea va rog ca nu stiulaughingam cautat si de fiecare data imi da rezultate diferitebig grin Multam!:*

Răspuns Câştigător
| AnaMaria1453 a răspuns:

Buna mirela...pai du-te la un magazin si cumpara-ti un sutien care iti vine bine( fara puch-up si atentie! probeaza-l) apoi uitate pe eticheta de la el( nu cea cu pret) si scrie pe eticheta de exemplu 38/90 si urmatoarea data cand iti vei cumpara un sutien il aalegi dupa marimea celuilalt sutinen. sper ca te-am ajutat... funda?

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Uite doar aici iti poti calcula marimea, eu nu am putut sa o calculez ca cerea si masura soldurilor, si pe aceea nu ne-ai ziso!:))
http://www.pcfarm.ro/calculator_marime_bust_sutien_chilot.php
Pa.

| 26justmeandyou a răspuns:

Buna! Uite, iti poti calcula masura sutienului aici: http://noifetele.ro/yourbody/braguide.php.
Sper ca te'am ajutat :*

| Mirela96 explică:

Nu>:p