| christina1370 a întrebat:

Buna TPUhappy
Am 16 ani. Am nevoie de putina independenta financiara. Caut un job. nu stiu exact ce sa fac. impart fluturasi, fac chestionare. chestii de genul asta, sau, oricum ceva care sa imi aduca ceva bani in plus.
Nu beau, nu fumez, deci nu pe asta se duc banii mei, dar ai mei sunt bugetari si se descurca destul de modest ca sa-i mai stresez si eu. Bineinteles ca nu o castig cine stie cat, dar macar 100 de lei pe luna ar fi ceva( bine, daca se poate sa fie mai multi, ar fi perfect :d).
Aaa- sunt din Calarasi- cred ca e important sa mentionez. Nu caut neaparat ceva legat de fluturasi. cam orice. doar sa fie serios. Pot sa fiu dadaca 1-2 ore, sau, stiu eu. sa plimb un caine.
Daca aveti idei, sugestii sau chiar rezolvari pentru problema mea. Mersi happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cautabona.ro in partea DREAPTA : selecteaza localitatea care te intereseaza si da cautarea!