| Gabriela_2152 a întrebat:

Buna TPU.Am 16 ani jumatate si am un prieten m-ai mare ca mine cu 3 ani si cateva luni big grin whistling Ne cunostem de mici si suntem impreuna de vreo 6 luni si ceva:d. In acest timp niciodata nu m-a intrebat daca is virgina sau etc. Aseara vb prin msg si mi-a spus ca is face patul eu is m-ai nebuna de felul meu si l-am intrebat in gluma daca mă primeste sa dorm cu el evident ca a spus da dar ma mirat cand mi-a spus ca o sa ma tina doar in brate si o sa ma sarute si dupa 2 ani o sa ne "jucam de-a mama si de-a tata" laughingrolling on the floor am ramas uimita nu ma asteptam la acest raspuns din partea lui. Oare chiar tine la mine mult si nu vrea sa oˇfacem˘ pana ce nu sunt majora?straight face

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca da. Chiar tine la tine. Altfel atingea de mult acest subiect. Cred ca esti norocoasa.

| Libelle a răspuns:

Bai fata tu realizezi ce norocoasa esti ca ai un asemena om langa tine? Baiatul te iubeste si iti vrea binele, mai rar gasesti din-astia... Bucura-te de el, caci esti o fata super norocoasa, si apreciaza-l.

| Hmmmm a răspuns:

Sunteti impreuna de 6 lui.crezi ca daca nu mai tinea la tine mai erati impreuna? normal ca tine la tine!
in cazul tau faptul ca nu vrea sa faca sex cu tine nu tine de faptul ca tine sau nu la tine. te respecta! si asta e foarte bine.ar trebui sa fi bucuroasa!

| marrr a răspuns:

Logic ca tine la tine daca nu a adus acest subiect in discutiestraight face Asa baieti gasesti mai rar, deci ai grija de el si pretuieste-l. Cum am mai spus, rari sunt acesti baieti:d.

| Messyhair a răspuns:

Eu cred ca da, mai ales daca a spus cu exactitate si peste cat timp.
Sa ai grija de el, ca dupa cum se vede te iubeste.

| apalipis a răspuns:

Fi fericita de raspunsul lui pentru ca in ziua de azi dai peste tot felul de perversi care cauta numai sex oh go on.
Se gasesc rar baietii ca el si da, cred ca tine mult la tine ^^
Oricum are dreptate, ai timp destul sa iti incepi viata sexuala.
Intre timp traieste-ti copilaria si fi fericita ca ai alaturi de tine un baiat cu o asa gandire ^^

| paramore a răspuns:

Tine la tine si tine cont de deciziile tale, deci e frumos din partea luihappymai rar asa baietiwinkingiubiti-va mult

| SlowLikeSnow a răspuns:

Pai daca ati face-o si ar afla cineva nepotrivit ar intra la corupere de minori

| claudiea79 a răspuns:

Da. chiar te iubeste daca va astepta 2 ani pina faci tu 18. pretuieste-l si iubeste-l. ar fi frumos sa ramii cu el toata viata. iubire multa.

| dany_3081 a răspuns:

El te iubeste dar poate a spus-o in gluma
poate cine stie ce o fi crezut el(mama da ce buna ii asta laughing)dar ori cum te iubeste

| Loly a răspuns:

E clar.Baiatul asta tine mult la tine.Nu vrea sa o faceti pentru ca vrea sa te protejeze si te iubeste mult. El chiar are de gand sa astepte 2 ani pentru a fi cu tine pe deplin si nu la multi baieti vezi asta.Ai grija de el si nu il pierde.Chiar te iubeste. happy

| luna a răspuns:

Draga mea...inseamna ca e un baiat cu capul pe umeri si isi da seama ca inca esti minora si se gandeste la consecinte.Nu sunt putine fete minore care dupa o seara de dragoste isi santajaza iubitul cu fraza,, te denunt"pentru a nu fi abandonate.Asta nu inseamna ca si tu ai face la fel dar sfatul meu e sa te bucuri cat mai mult de puritatea corpului tau.

| Powell a răspuns:

Nu stiu da eu nu as face sex cu tine nici pe bani ca se vede ca esti ieftinawinking