| Paşca_Alex_1996 a întrebat:

Am 16 ani si am dinti incisivi suprapusi. As vrea sa merg la medicul stomatolog. Pot sa ii scot si sa pun altii "facuti" in locul lor dar sa fie drepti? Poate medicul sa imi puna culoarea dintilor ca a celorlalti, ca nu vreau sa se vada vreo diferenta intre culori?

Răspuns Câştigător
| Smileygirl23 a răspuns:

Buna, nu mai bine apelezi la un aparat dentar? mereu se va vedea diferenta dintre dintii tai si cei care sunt pusi. du-te si vorbeste cu un stomatolog bun si el iti va prezenta optiunile.

1 răspuns:
| Paşca_Alex_1996 explică:

Vreau mai multe raspunsuri!