| Paşca_Alex_1996 a întrebat:

La intrebarea trecuta nu am primit raspunsuri, asa ca fac alta intrebare.
Am o problema dentara, incisivii imi sunt suprapusi, restul dintilor sunt ok. Am 16 ani jumate, fac 17 si un aparat dentar mi se pare cam scump si nu am banii de aruncat. M-am gandit sa imi scot cei 2 incisivi, si sa imi pun altii sa fie drepti si ok. Intrebarea mea ar fi: Ce ar trebui sa fac ca, culoarea dintilor sa fie la fel (daca imi pui cei "facuti"). Sunt rezistenti? Cat ar costa procedura? Astept multe raspunsuri! Cel mai bun primeste funda.

2 răspunsuri:
| Paşca_Alex_1996 explică:

Mai astept pareri!

| KoStYNeL a răspuns:

Pai amice da sunt rezistenti dar costa in jur de 300-lei sau 350-lei cam asa si culoarea dintilor pe care tii pui acum se schimba in timp ...important este SPALATE PE DITI Ca ESTE SANATOS!