| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 16 ani si am o problema mare! O problema pe care majoritatea adolescentelor o au dar nu la varsta mea! Am sanii mici! pot spune ca sunt aproape plata, vreau sa ma ajutati pentru ca sunt la liceu si toata lumea isi bate joc de mine din cauza asta. Vreau niste raspunsuri bune NU in genul "mai asteapta o sa-ti creasca" sau " consulta un doctor" Va rog ajutati-maaa!crying Multumesc anticipat!:* DAU FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Buna :*. Multe fete de varsta ta au aceeasi problema, dar nu trebuie sa fi complexata pentru acest lucru, si nu ii baga in seama pe cei care isi bat joc de tine, le zici : ''nu am ce sa fac, asa m-am nascut, nu toate fetele suntem la fel, daca nu ma placeti asa cum sunt, atunci nu ma bagati in seama si nu va mai bateti joc '' Chiar nu trebuie sa te simti complexata, poarta niste sutiene cu burete ca sa arate cat de cat mai dezvoltate, poarta bluzite, maieuri mai largute, tricouri largute gen cu un um-ar lasat, ca sa nu iti puna in evidenta zona bustului si oricum astea sunt la moda si arata foarte bine, nici eu nu am cine stie ce bust... si eu am sani mai micuti si am 15 ani, sunt slabuta si inalta, ma simt foarte bine in corpul meu si mi se fac multe complimente. Asa ca ai incredere in tine, nu esti prima si nici ultima fata de pe pamant care are sani mici si unii baieti chiar le plac sani mai mici. Si poti gasi pe net niste exerciti pentru bust, daca le faci sanii tai pot parea mai mari si mai tari si sanatosi. Deci multa bafta si ai incredere in tine :*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te accepti asa cum esti, macar nu esti o depravata ca celalalte care cauta atentie, si esti pe cale sa o faci numai ca fiind asa in stare originala; nesimtitii nu te iau in seama si ramai fata cuminte pe moment sau poate nu esti, asta e treaba ta (eu ti-am dat un sfat).

| Georgiiiiiii a răspuns (pentru mgtow):

Multumesc! Si raspunsul tau mi-a fost de ajutor!:*

| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, si eu eram deprimat, cand toti la profesionala aveau barbalaughingiar eu eram singuru span,am inceput sa ma rad, sa ma barbieresc, si pot spune ca am foarte putina barba, ma accept asa cum sunt, adica nah, asta e viata, aceepta astahappy
Cum eu ma accept cu defecte, si cu bune si cu rele asa trebuie sa te accepti si tuhappy

| Georgiiiiiii a răspuns (pentru Liviu):

Multumesc de raspuns! Si sincer chiar mi-a fost de folos!:*:*

| AtateaConditii a răspuns:

Las ca e mai bine asa, alea care au sanii mari nu pot sa fuga la nevoielaughing.

| Georgiiiiiii a răspuns (pentru AtateaConditii):

Asta asa e.laughing Si sincer am avut cel mai bun timp din scoala la proba de alergatlaughing