| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 intrebari:
1. Cum dau comanda de pe bestial.ro
si
2. Atunci cand vine pachetul platesc pretul de pe site sau se adauga ceva si de la transport, daca da cat?
pe. s. as vrea sa raspunda cineva care a comandat macar un produs de acolo
Va multumesc,

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

1. Sub fiecare produs scrie cuvantul "comanda". Apesi si urmezi pasii. E foarte usor.
2. Da. O sa platesti taxa de transport. Daca citeai mai bine vedeai ca scrie. Uite: http://www.bestial.ro/pe-id-3-cum_se_face_o_comanda.html. Eu n-am comandat niciodata de pe acest magazin dar stiu sa citesc.