| roxanasanziana a întrebat:

Buna tpu.Am 22 de ani si vreau sa dau de permis cat b.Cat ma costa si cat timp dureaza scoala.Am auzit ca sa scumpit dar nu stiu nimic sigur.Multumesc

Răspuns Câştigător
| RullerOfAllEvil a răspuns:

Fiecare scoala practica un alt tarif.
Din cate stiu eu, scoala costa in jur de 900 lei, dar va trebui sa mai platesti in plus dosarul (fisa medicala, taxa de permis, testul psihologic, poze, timbre, etc)
In mod normal, nu ar trebui sa ajunga mai mult de 1200 lei cu toate.

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

1200-1400 de lei.

| BTWIN a răspuns:

Da intr-adevar s-a scumpit.In Botosani e in jur de 10-15milioane.Scoala dureaza in functie de cate ore faci pe zi sau la cate zile faci...in medie cam o luna, o luna si un pic.

| Radu1015 a răspuns:

1500 de lei costa si dureaza o luna.