| DaNiElA_8352 a întrebat:

am 622 de puncte (5147 in ultimele 7zile) aseara aveam 6220 in ultimele 7zile. de ce mi au scazut punctele? vot. daca ma ajuta cu ceva raspunsul...

2 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

De obicei punctele scad atunci cand nu intri o perioada de timp.

| Crystyna15 a răspuns:

Probabil ca este o eroare nu iti fa griji! In curand o sa isi revina.Probabil afost ceva de la net. Si mie mi se mai intampla dar peste cat-va timp isi revine. Sper ca ti-am fost de ajutor si daca da funda plizz