| SweetySweet a întrebat:

Buna TPU.Am aparat dentar de 2 saptamani din ceramica si a intervenit o mica problema! Peste noapte am luat un decasept(pentru gat, care iti face limba albastra) si mi sa colorat aparatull... Aparatul fiind alb/transparent acum este albastru sad (ma refer la acele 'chestii' lipite pe dinte, nu sarma. (nu stiu cum se numesc, scuze) ) cu ce as putea curata aparatul sa nu mai fie albastru? FUNDA!sad urgent.

1 răspuns:
| 16iulia16 a răspuns:

Spalal bine cu apa sau ceva detergent da dupai sa il clatesti bine