| AlexandruExTreMe a întrebat:

Buna tpu.Am aplicat recent la scoala de subofiteri de jandarmi.Am trecut psihologicul, si acum mi s-a spus ca trebuie sa fac medicalul.Am primit o foita mica cu numele meu si cum ca ei m-au trimis sa fac analizele.Acum am o intrebare.De unde pot lua fisa de tip incadrare in M.A.I.? Sau fac doar analizele ca nu inteleg.Dau funda cat mai repede.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Nu!, stai liniştit!
Nu trebuie să faci nimic. Ei trimit rezultatul analizelor efectuate. Nu mai e cum era înainte, trebuia să te duci tu cu fişă şi rezultatele, sau aşa ceva. Succes