| adrisss a întrebat:

Buna TPU am auzit ca acum de curand trebuie sa apara o serie noua de carti la revista bravo... imi puteti spune mai exact cand? funda mss anticipat

1 răspuns:
| mariacris98 a răspuns:

Prima carte din "Vampirii Sudului" apare cu revista "BRAVO" pe 27 septembrie. A doua carte apare cu revista "Bravo Girl" pe 4 octombrie. A treia carte apare cu revista "BRAVO" pe 11 octombrie si a patra carte apare cu revista "Bravo Girl" pe 18 octombrie.