| mariacris98 a întrebat:

Vor mai fi carti la revista "BRAVO"? Daca da, imi puteti spune care?

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Da,vor mai fi.Mi-am luat eu Revista Bravo Girl azi si scrie ca iti va da;
primul volum pe 17 ian(Trezirea)
al doilea pe 24(lupta)
al treilea pe 31(furia)
al patrulea pe 7 februarie(reuniunea)
Pretul este de 10.99 lei de la editura Leda

| SweetSecrets a răspuns (pentru SweetSecrets):

Jurnalele Vampirilor* love struck

4 răspunsuri:
| YuLiAnDrEeA a răspuns:

De pe 17 ianuarie o sa inceapa seria jurnalele vampirilor, iar dupa pe 14 februarie o sa fie Bloody Valentine, poti sa te uiti pe www.ledabooks.ro/blog/?p=2163,mai la sfarsit

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Da or sa mai fie urmatoarele or sa fie,, Jurnalele Vampirilor,,:pe 17.01 Trezirea pe 24.01 Lipta pe 31.01 Furia si pe 07.02 Reuniunea atat stiu deocamdata din nr. 1 Bravo Girl Funda?

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Da or sa mai fie urmatoarele or sa fie,, Jurnalele Vampirilor,,:pe 17.01 Trezirea pe 24.01 Lupta pe 31.01 Furia si pe 07.02 Reuniunea atat stiu deocamdata din nr. 1 Bravo Girl Funda?