| adrisss a întrebat:

Buna TPU... am auzit ca trebuie sa apara o serie de carti la revista bravo acum de curand imi puteti spune mai exact cand. funda mss anticipat

1 răspuns:
| gdIulian a răspuns:

Din 27 septembrie, după care continuă cu cel de-al doilea volum, „Moartea la Dallas" împreună cu revista BRAVO Girl din 4 octombrie. Urmează cel de-al treilea volum, „Clubul Morţilor" care apare odată cu revista BRAVO din data de 11 octombrie, iar cel de-al patrulea apare pe piaţă împreună cu revista BRAVO Girl din data de 18 octombrie! "asta?"