| BiancaDenisa11455243 a întrebat:

Buna TPU am auzit un zvon si cred ca s-ar putea sa fie adevarat daca iti pui sutien[si tu sa ai sanii mici] iticresc sanii o fi adevarat ca mi-e asa mi-a zis matusi-mea, astept pareri big grin cel mai bun raspuns funda! :X

Răspuns Câştigător
| Gigs a răspuns:

Sanii tai sunt mici deci thinking pai nu ii face sa creasca dar par mai mari... si stai linistita ca nu trebuie sa ai nu stiu ce sani mari sau cevawinking

3 răspunsuri:
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,Bianca.Ceea ce spune matusa ta este partial adevarat, dar sanii nu iti cresc.Sutienul doar face sanii sa para mai mari decat sunt, dar nu ti face mai mari.Acum depinde si de varsta ta, ca daca ai intre 12-16 ani, sanii iti mai cresc.Si in plus, nu iti trebuie sani mari.Sutienul e de ajuns!

| Scumpilicii a răspuns:

Heii, Bianca!
Sanii nu iti cresc, doar ca par putin mai mari. Dar daca ai peste 14-15 ani, si nu ai sanii destul de dezvoltati, ai putea sa porti sutien, nu e nimic rau in asta!
Bafta!
Funda?

| BiancaDenisa11455243 explică:

Am 12 ani big grin