| Dania_3548 a întrebat:

Am auzit ca daca porti sutien, ti se lasa sanii. Este adevarat? Dar in cazul bustierei?

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu zic sa porti bustiera.Despre ceea ce ai scris prima data mi se pare o aiureala, deoarece sutienul este pentru a nu se lasa sanii; dar bustiera este mai comoda si mai practica happy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da, este adevarat.cu bustiera nu stiu ca nu port, dar cu sutienu asa este.

| anss23 a răspuns:

Nu, dar doar daca faci sport si il porti cat mai putine ore pe zi, si in niciun caz noaptea. Daca nu ai ajuns cel putin la cupa B nu se merita sa porti sutien pentru ca nu ai nevoie.Mai bine poarta bustiera si sutien doar cand este neaparata nevoie(de exemplu la orele de sport sau cand porti un tricou mai decoltathappy )

| mariusvl_6613 a răspuns:

Arunca hainele, nu mai purta nimic...