| MaRy47 a întrebat:

Este bine sa porti sutien daca ai sanii mici? Si daca nu, de ce?

Răspuns Câştigător
| jessikz0r a răspuns:

Si eu am sanii mici si crede-ma este cel mai bine sa porti sutien daca n-ai! Daca sunt prea mari e mai rau dar asa cand nu sunt deloc, abia daca atinge sutienul sanii big grin bafta!

| MaRy47 explică (pentru jessikz0r):

Am auzit ca nu iti mai cresc sanii, este adevarat?

| jessikz0r a răspuns (pentru MaRy47):

Nu, daca e sa creasca vor creste... cel mai mult cresc atunci cand te dezvirginezi, cel putin mie asa mi s-a intamplat! pana atunci am fost aproape plata!big grin si acum nu e mare diferenta dar ceva ceva tot e. Daca ei vor sa creasca nimic nu-i poate opri, niciun fel de burete! :* te pup

| MaRy47 explică (pentru jessikz0r):

Multumesc mult! :*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La sanii mici poti purta din cand in cand sutien cu burete daca vrei sa arate mai mari [in general nu e prea bine sa porti sutien]

| Hotmama12 a răspuns:

Sutienul nu conteaza cand vine vorba de marimea sanilor. Fiind purtat, sutienul, da o imagine mai estetica.