| anonim_4396 a întrebat:

Am capul mare, si corpul mic, sunt slaba si am niste picioare subtirele, am ochii mici si nasul cam mare. Nu prea sunt placuta la vedere, sunt urata. Ce as putea face sa imi schimb aspectul si sa devin mai placuta? happy Aspectul fizic conteaza destul de mult, dar pe mine nu m-a ajutat Dumnezeu prea mult la acest capitol. Nici fund nu am laughing. si am fața rotunda. Inafara problemei cu aspectul fizic, cum ar putea o persoana sa devina mai amuzanta? Deseori mi se spune ca am fața lesinata big grin. sau ca par suparata, desi sunt bine dispusa.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Crede-ma, fiecare persoana indiferent de sex are o problema cu corpul lui, dar trebuie sa ne acceptam asa cum suntem. si sa fim mandrii de cum aratam, doar daca nu esti si grasa ca atunci se schimba situatia laughing Daca noi ne acceptam atunci si altii ne vor accepta... Totul pleaca de la stima de sine!
Apoi daca o fata nu e grasa e deja frumoasa, nu-ti mai baga in cap tot felul de prostii ca-ti vei pierde pofta de viata si multe altele iar din cauza asta vei deveni o persoana mai putin placuta. O persoana care e plina de viata si energie este cea mai frumoasa uneori chiar si in cazul obezelor! Conteaza foarte mult cum te porti! Degeaba arati super bomba sexi daca esti un papa lapte, daca ma intelegi big grin Ai fi bagat in seama de multi dar la fel de rapid ai fi si parasita... Deci eu zic ca daca nu esti grasa esti frumoasa, spuneti si tu asta in gand mereu! happy

| NAT0 a răspuns:

De ce nu lași și o poză cu tine?laughing