| MayatheUnikorn a întrebat:

Ma numesc Maya si am 12 ani, aproape 13.Nu sunt prea multumita de aspectul meu fizic(ma refer la față). Multi oameni imi spun ca nu sunt urata, dar cred ca o zic doar ca sa nu ma simt eu prost.Intrebarea mea e cum as putea sa arat mai bine? Stiu ca sunt cam mica pentru chestii de genu',dar chiar vreau sa am alt aspect fizic, din nou ma refer doar la față.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Aproape toti am trecut prin astfel de ganduri negative asupra fizicului nostru, cu toate ca in timp ce vei inainta in varsta, parerile se vor schimba. Sunt sigura ca acele persoana iti spun pur si simplu adevarul pe care tu esti singura bariera pe care nu vrei sa-l accepti!winking Infatisarea ta se va schimba si chipul tau va arata altfel. Daca vei fi mai pozitiva iti vei vedea adevarata frumusete interioara si exterioara a persoanei tale.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

O sa ti se mai schimbe trasaturile dupa 13-14 ani, o sa ti se mai maturizeze si-ti schimbi fizionomia.
Ai timp, calmeaza-te, bucura-te cat mai poti sa te joci cu papusile fara sa se uite oamenii ciudat la tine. laughing