| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

am citi undeva ceva legat de siguranta pe net.O anumita parte m-a speriat putin: " Mai mult, nu intra pe paginile pe care apar pop-up-uri cu poze pornografice. Din pacate, o fata din patru a fost deja expusa involuntar la astfel de publicatii." Adica, chiar e posibil? Cum? Doar din cauza unui click, poate sa-ti ia poze din pc? Nu ar fi trebuit sa ...nu stiu, persoana respectiva sa puna poza?

Răspuns Câştigător
| criss1212 a răspuns:

Nu exista asa ceva ....acest program de care zici tu este interzis deci stai linistita

1 răspuns:
| Trippy a răspuns:

Deci se refera strict la urmatorul lucru: fetele sunt expuse de pop-up-uri cu imagini pornografice nu ca le extrag poze din PC.