| Georgiiiiiii a întrebat:

Am de facut o compunere dupa versurile " Cu miscare in orice zi Sanatos te vei simti!" imi puteti da si mie niste idei despre ce sa scriustraight face? Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Zuzuu a răspuns:

Pai ai putea sa faci de ex ca tu sau altcineva faceti in fiecare zi miscare, gen jogging, plimbat etc si ca asa va mentineti mereu sanatatea etcc

Funda?

| Georgiiiiiii explică (pentru Zuzuu):

Desi compunerea am facut-o de mult..iti dau funda pentru ca esti singura care ai raspuns!:*

| Zuzuu a răspuns (pentru Georgiiiiiii):

Mersi laughing :*