| AnonimaD134 a întrebat:

Bună TPU, am doar o singură întrebare pentru voi, la care vreau să`mi răspundeţi sincer [sunt doar curioasă] :
Ce credeţi despre trupa Lala Band şi fostul serial Pariu Cu Viaţa?

Răspuns Câştigător
| Angellx3 a răspuns:

Trupa Lala Band - o trupa de copii care isi incearca norocul in Romania, sunt la inceput de drum si este cel mai greu pentru ei

Pariu cu Viata - un serial ok, dar prea multe adolescene / copile l-au luat drept un exemplu in viata si asta nu e bine din pct meu de vedere

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu am o părere tocmai bună. (asta nu înseamă că-i critic sau ceva)
Nu i-am urmărit pentru că nu sunt genul meu.
Baftă. happy

| Florrentina14 a răspuns:

Mai, sincera sa fiu..eu m-am uitat la toate serialele din Pariu cu Viata.Imi plac si melodiile lor.happy Nu ii plac foarte mult si nici nu zic ca sunt mari actori! Dar cand vad frate pe facebook pagini gen "I HATE LALA BAND AND PARIU CU VIATA"...in care injura mai rau ca la usa cortului...imi vine sa le comentez, dar ma abtin deoarece ar intelege ca sunt fana.Nu sunt, si cred ca multi din cei care ii urasc nu isi dau seama ca ei sunt abia la inceput. Ma rog. Tu ce parere ai? big grin

| AnonimaD134 explică (pentru Florrentina14):

Păi şi eu m`am uitat la toate sezoanele din serialul lor, şi îmi place trupa, dar îmi pare rău că unii din ei au fost daţi afară, era mai bine la început (erau mulţi în trupă), acuma se destramă toată trupa, în fine, fac ce vor ei...

| Florrentina14 a răspuns (pentru AnonimaD134):

straight face Da, stiu