| GabyBitza a întrebat:

Am doua intrebari:
1) cum aflu ca ma place un baiat?
2)daca imi place de un baiat cum sal fac sa ma placa
P.S sunt la gimnaziu si la noi se poarta doar unigorma

1 răspuns:
| HerrManelig a răspuns:

Daca esti la gimnaziu nu inseamna ca trebuie sa fi neaparat admirata de baieti, pentru ca vei avea timpul sa fi admirata si cand esti studentasi dupa ce vei termna cu invatul, asa ca nu sari etape, adica nu te grabi sa umblii dupa baieti ca asta nu se poate termina NICIODATA cu bine, si cu atat mai mult la varsta ta cand si baieteii sunt mai prosti ca tine si nu poate fi vorba de iubire ci doar de atractie sexuala.
Asa ca vezi-ti de munca ta (care este INVATATURA ) si pregateste-te sa-ti faci un viitor, pentru ca pina si inapoiati mintali din Africa STIU ca prima data se invata o meserie si apoi este timp si pentr baieti.
Sau tu vrei sa dovedesti lumii intregi ca copii din Romania sunt mai prosti decat cei din Africa?