| Anonimow a întrebat:

Am facut 4 operatii de hipospadias care nu au reusit dar la varsta de 17 ani am facut inca una si s-a prins fistula....probleme e ca dupa 1 an de la operatie eu simt in zona operatiei un fel de usturime si parca e umflat pe interior, mai ales dupa ce ejaculez. Daca stie cineva cauza va rog raspundeti, scuze de categorie dar sunt disperat. FUNDA cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| CannbalCorpse a răspuns:

Noi nu sunt doctori, imi pare foarte rau pentru tine. Ar trebui sa te duci la un doctor sa nu se inrautateasca, decat sa asculti sfaturile noastre.