| MadelinePeters a întrebat:

Bună, TPU! Am făcut o poveste pe Wattpad şi aş vrea să ştiu cum pot face cititori şi voturi multe. Cine îmi poate spune? Acesta este link-ul: http://my.w.tt/UiNb/x4ugNU5ogz

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie interesanta. De pilda, pe mine m-a cam plictisit, de aceea am citit doar primul capitol. Ai putea sa îți îmbunătățești stilul, iar după vei vedea ca va prinde la cititori. De asemenea ai răbdare. Nu te aștepta sa fie un succes garantat. Lumea nu te cunoaște. Ai nevoie de multa munca pentru a-ti clădi faima mult dorita.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma captiveaza, era de asteptat oricum.