| anonim_4396 a întrebat:

am facut un pacat...am fumat.
Bun, problema mea e cum pot scapa de mirosul din gura cat mai repede, mi-as dori sa stiu raspunsuri utile.
Multumesc anticipat.

17 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe langa ce a spus dannyel86 mai poti adauga si lasatul de fumat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ei, pacat pe naiba. Lasa gindurile astea stupide. On-topic, pentru cand mai faci prostia asta, maninca niste ceapa si usturoi, apoi mesteca niste frunze de menta. Mult mai eficient decat bomboane/guma...

| Celcestietot a răspuns:

Poti da cu tamaie prin casa si bea agheasma pentru a scapa de asa ceva.

| dannyel86 a răspuns:

Bomboane / guma cu menta sau te speli pe dinti. happy

| FreddieM a răspuns:

De nu ti-o trece mirosul de tabac cu mancand usturoi, sa ma umilesti in public.

| Yurisa a răspuns:

Da, scarbos gust laughing stiu ce zici
Apa de gura, spala-te pe dinti?

| Vikaa a răspuns (pentru Yurisa):

Asta e prima tigara pe care am fumat o, sa ma ia naiba, nu stiu cum unii le pot adora.

| Yurisa a răspuns (pentru Vikaa):

Trebuie si oamenii fara personalitate sa iasa in evidenta cumva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Yurisa a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Issa joke

| BlackRose03 a răspuns (pentru Vikaa):

Și eu le uram la început, nimănui nu are cum să-i placă primele dați dar pe parcurs te obișnuiești și ajunge să-ți placă.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Yurisa):

Ce legătură are fumatul cu lipsa de personalitate?
Am fumat o perioadă și în continuare mai fumez ocazional, dar nu vad cum asta mă face o persoana fără personalitate.
Nu toți fumează ca sa para cool, deci imi poți explica cum ai ajuns la concluzia asta idioata?laughing

| Yurisa a răspuns (pentru BlackRose03):

Glumiță. Lighten up, trandafirule

| BlackRose03 a răspuns (pentru Yurisa):

Eu știu că o gluma ar trebui sa fie amuzanta, dar in finelaughing

| Yurisa a răspuns (pentru BlackRose03):

Daca trebuie sa explic gluma pentru ca nu o intelegi tu, nu cred ca am cu ce sa te ajut

| BlackRose03 a răspuns (pentru Yurisa):

Nu ți-am cerut să explici și nici nu trebuie că am înțeles, dar nu mi se pare amuzant. Atât

| Yurisa a răspuns (pentru BlackRose03):

Se vede laughing