| Alexandraa08 a întrebat:

Am fost cu un tip..acum 3-4 saptamani dar din pacate ne-am despartit, deoarece el mi-a zis ca vrea sa facem sex. si l-am refuzat....si s-a suparat spunandu-i unei prietene dea mea..ca si. a gasit dragostea adevarata si acea fata ii ofera ce nu pot sa ii ofer eu. ...Si pnm inca il mai iubesc..am stat 4 saptamani impreuna. si ne iubeam amandoi la fel de mult. Dupa ce i-am zis ca nu vreau sa ii ofer. ceea ce si-a propus el s-a suparat. Nu sunt pregatita pentru pasul acesta
cum as putea sa ma impac cu el?!
FUNDA

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu te împăca cu el. Nu ţie clar că nu te iubeşte? Dacă te iubea te aştepta şi până la 20 de ani. Fii serioasă şi ia-ţi gândul de la el. Nu te merită!

| Barbiiiiie a răspuns:

Dal dracul nu te merita daca te-ar iubi intar-devar tear accepta si fara sa. i oferi sex. Bafta

| LonelyLoner92 a răspuns:

Tipul acesta e un prefacut, te-a vrut doar ca sa se culce cu tine, nu se merita sa il ierti, bafta!

| Neviii a răspuns:

Eu am 17 ani si am un prieten de 3 luni. mi-a cerut acelasi lucru si era sa ne despartim din cauza asta ..ca sa nu-l pierd i-am spus sa ma mai astepte 2 luni... dar daca el a zis ca si-a gasit dragostea adevarata..nu te mai obosi accepta ideea!