| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Am fost ieri la piscina si am stat fara nimic pe cap. In zona unde este cărarea m-am înroșit iar astăzi am observat ca o coaja tare, galbena, cam de 1 cm lungime si subțire pe scalp. Foarte tare la atingere. A patit cineva asa ceva? Nu credeam ca te poti arde pe scalp la cărare. Si pe langa asta eu fiind blond decolorat mi s-a si înverzit parul la vârfuri de la clorcrying

1 răspuns:
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Nu am pățit, sad dar du-te la un dermatolog, că să îți spună exact ce ai și să îți prescrie niște cosmetice pentru a combate problema. big grin El se ocupă cu tot ce are legătură cu pielea și scalpul. Sănătate și sper că ți-a fost util sfatul meu, și dacă da, aștept și eu o fundă din partea ta : )) Mulțumesc! big grin