| mmaarryyaa a întrebat:

Am iarasi o problema:Ieri la scoala cand eu cu fetele ne jucam rosu,galben,albastru,verde a venit acest baiat de care imi place pe teren.
Toti spuneau ca se uita la mine dar eu am zis ca vorbesc si ei sa nu adoarma!
Dar el, cum noi avem niste banci pe teren se tot plimba de colo in coace! La un momendat chiar ma observat ca se iuta la mine!
Pana nu ma plecat eu de pe teren nu a plecat si el!
Ci-ar trebui sa inteleg din povestea asta

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Ar trebui sa intelegi ca te place sau ca vrea sa fie prietenul tau

| mmaarryyaa explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Da,dar e greu sa-mi dau seama de asta! El e in a sasea eu in a patra!
Dar, stai sa-ti zic ce au facut colegele mele:
Saptamana asta pe facebook i-au dat nr meu de tel baiatului asta si i-au mai zis ca-s de a sasea! El m-a sunat cu nr ascuns dar eu nu am putut sa raspund deoarece, eram foarte nervoasa pe colegele mele!
Poate de asta era ganditor pe teren!
Of...
Dar cum sa stiu ca ma place?
Fara sa vb cu el!
Dau funda!

| mmaarryyaa explică (pentru mmaarryyaa):

Vai nu stii ce intorsatura au luat-o lucrurile:
Colegele mele care ti-am spus ca i-au dat nr meu acelui baiat de fapt nu l-au dat! A fost o farsa!
Ce sa mai cred acum?
De ce statea el asa pe ganduri pe teren si se uita la mine?
Dau funda!

3 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Cred ca te place.