| Ingerfararipi333 a întrebat:

Am iesit cu iubitul meu (el 19 ani eu 17), acum am venit acasa, si in timp ce conducea ma tinea de mana dupa mi-a luat mana si mi-a sarutat-o iar apoi si-a pus mana pe piciorul meu si ma mangaia, imi povestea de facultatea lui si ca urmeaza sa se faca preot si chestii, si de fiecare data ma includea si pe mine in viitorul lui. Credeti ca e ceva serios? Intreb mai mult pentru gesturile de mai sus, de ce credeti ca a facut asa? Astept sfaturi, multumesc!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil, de unde vrem sa stim din nistre cuvinte? Nici tu nu stii ce sa crezi care-l cunosti si stai cu el, da noi?

| Violleta2022 a răspuns:

Lucrul asta il poti afla doar din gurita lui, daca il intrebi, atunci cand pomeneste asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru el ar cam trebuie sa fie serios, ca nu se poate face popa fara sa fie casatorit

| Andreeush a răspuns:

Poate are gânduri de însurătoare și nu stie cum să zică.

| Plato a răspuns:

"Fa ce zice popa, nu ce face el." laughing
In peste 90% din cazuri, sunt povesti, astea cu viitorul. Dar, intr-adevar, povestea ta e speciala, ca e cu Preafericitul, Inaltpreasfintitul. E greu sa zici, din afara, cat e de adevarat. Vezi ca e o responsabilitate sa fii preoteasa, trebuie sa fii model, nu gluma.

| AliTheo18 a răspuns:

Preotul perversul?

| Dyalema a răspuns:

Ca sa devina preot trebuie sa fie casatorit, deci asta ar insemna gesturile lui,