| elenasofia a întrebat:

Buna TPU
am inceput sa vorbesc cu un baiat cam de o luna si ceva..eu l-am salutat prima data si de atunci am inceput sa vorbim aproape in fiecare zi happy..imi dadea like-uri si comm-uri la poze si eu la fel..doar ca tot timpul eu trebiua sa il salut prima
Dar de la o vreme incoace il simt mai rece,da like-uri si comm-uri la mai multe fete si mie nici macar nu mi-a dat like la poza noua de profil sigh
Cam de cateva zile cand ii ziceam noapte buna si ii puneam " :* ", el raspunea numai cu "Noapte buna happy "
Se zice ca indiferenta doare?
Sincer nu prea cred..nu l-am mai salutat de 4 zile si n-a dat nici un semn, nici macar nu cred ca ii pasa sad
Ce sa fac?
Help please sad

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Ce a facut facebook-ul asta din oameni...

Get a life!

| Bogdane21 a răspuns:

Buna
Pai incearca sa vorbesti si tu cu el. Sa il saluti. Sa fii alaturi de el cand are nevoie. Nu cred ca o relatie sau o prietenie consta in,, like-uri``,,:*`` si,, comuri``
Sper ca te-am ajutat
Pa, pa

| elenasofia explică (pentru Bogdane21):

Stiu asta.dar inainte cand il intrebam" ce faci?" zicea " bine tu?"
si acum cand il intreb zice "stau" fara sa mai intrebe ce fac eu.
ce sa fac? sad