| FcAm a întrebat:

Buna,TPU! Am incercat sa-mi sun iubitul dar mi-a inchis pur si simplu, nu m-am certat cu el sau ceva.Cu 2 zile inainte am vrut sa-l vad si mi-a promis ca vine dar din cauza ca eram cu prietena mea,care a ramas la mine toata ziua, nu a mai vrut, a zis ca al a vrut sa fim numai noi 2 si nu a mai venit.M-am suparat pe el si mai tarziu m-a implorat sa-l iert, si pana la urma l-am iertat pentru ca eu il iubesc mult.Seara ne-am trimis mesaje, am vorbit, si mi-a multumit intr-una ca l-am iertat si a zis ca n-ar fi meritat.Si mi-a zis ca vorbim a doua zi,si am incercat sa-l sun dar stiti de mai sus ce s-a intamplat, m-am gandit ca poate are treaba, dar nici nu ma mai suna.Asta s-a intamplat mai inainte, dar oare ce trebuie sa fac? subliniez faptul ca i-am dat si un bip si tot nu ma suna....deci va rog, ajutati-ma!kiss

Răspuns Câştigător
| SparkleO a răspuns:

Bai nene, ce-ar fi daca v-ati purta mai frumos, okk? Pai, draga mea, i s-o fi terminat extraoptiunea si pana isi incarca din nou euro si minute...Mie mi s-a intamplat dar ar fi mai usor sa va intalniti big grin

| FcAm explică (pentru SparkleO):

iti multumesc pentru raspuns, la ce comentariu am mai primit la inceput, chiar mi-a prins bine ajutorul tau, mersikiss

| Weedier a răspuns (pentru SparkleO):

Da' ti se pare k m-am purtat urat sau ce? laughing doar mi-am zis parerea...

7 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

La ce moacă ai, bănuiesc și eu de ce nu te mai sună.

| FcAm explică (pentru CeaCuMasca):

Vezi ca eu nu te-am jignit sau altceva,asa ca vezi-ti de treaba ta,si daca nu ai de gand sa-mi raspunzi sau sa imi spui ceva care m-ar putea ajuta, atunci stai in banca ta, ca aici nu vreau sa ma cert cu nimeni, asa ca nu ma fa sa spun ceva de doamne ajuta, ca nu va iesi bine deloc, crede-ma.

| CeaCuMasca a răspuns (pentru FcAm):

Am dreptul să spun ce vreau.Nu mă poți opri, deci marș.

| Weedier a răspuns:

Deci,in primul rand se scrie beep O.o
asa deci, sa continuam...pai, probabil ca si-a gasit pe alta sau nu stiu...intalniti-va si voi si intreaba-l.

| FcAm explică (pentru Weedier):

Stiu cum se scrie dar eram grabita si nu am mai bagat de seama, dar mersi oricumhappy