| Aliison a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutorul vostru! Când vreau să mă loghez pe facebook îmi spune așa: For security reasons your account is temporarily locked
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.
Dau continue și îmi spune să scriu un cod într-o căsuță.
După ce l-am scris, dau submit și îmi spune să scriu un număr de telefon iar eu nu vreau să-l scriu. Scrie așa: The phone number you use can only verify one account. Once you enter your number, you'll receive a code that you'll be able to enter on Facebook to verify your account. Your phone number will only be used to verify your account and will not be shared with anyone without your consent.
Ce trebuie să fac? Dau fundă celui mai bun răspuns!

1 răspuns:
| theepical a răspuns:

Trebuie sa iti faci alt cont pe facebook si la ala sa pui la anul nasterii unul mai mic de 1994.Trebuie sa fie o diferenta de 18 ani intre data actuala si data pe care o scrii ca sa apara pe cont ca ai 18 ani, altfel ti-l blocheaza. Fundita?