| SecretName03 a întrebat:

Am intrat la Colegiul Economic Ion Ghica Targoviste si sunt pe locul 41 din 168! Deci o sa intru la a doua clasa (B). Ma pot muta de la B la A? In prima clasa (A) exista multi elevi din Picior de Munte si in acest fel am cu cine sa fac naveta, eu fiind din Gaesti.
Deci ma pot muta de la B la A? Ofer

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Eu zic că poți. happy
Dacă ești pe locul 41. clar că înveți bine, și poți intra în A.
Du-te la secretariat și spune acolo că vrei să te muți din B în A. Ei o să-ți dea mai multe informații.

1 răspuns:
| BadrHary a răspuns:

Da, se poate. Poti sa oferi ceva banii directoarei liceului sau mai usor, daca ai o pila acolo.