| anonim_4396 a întrebat:

happy Am intrat la facultate la buget si intentionez sa ma angajez full time. Este posibil? Nu imi va afecta in niciun fel statutul de student la buget? Va rog sa-mi raspundeti daca stiti happy

1 răspuns:
| YanisMn a răspuns:

Hello!
Pai conteaza foarte mult facultatea, programul facultatii, locul de munca si programul de munca.Insa din prietenii pe care ii am si sunt in situatia asta, iti pot spune ca multi s-au angajat in domeniul public: chelnerite, barmani etc, si programul ii obliga sa piarda mult timp.Multi nu reuseau sa mai apara la cursuri/laboratoare/seminarii iar cei care reuseau ori dormeau pe ei laughing ori mai mereu erau cu gandul in alta parte si intr-un continuu tranzit.Este destul de greu si jobul si facultatea, mai ales daca vrei sa iti pastrezi locul de buget.Gandeste-te ca in tot timpul pierdut, altii vor lupta sa ti-l ia.